tokio hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tokiohoteltr ye hoş geldiniz

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Volki Gelir Hos Gelir :D
sitenin tatil olması... I_icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 1:31 pm tarafından Mr.Zipir

» sitenizin nesesi geldiiii
sitenin tatil olması... I_icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 1:24 pm tarafından Mr.Zipir

» yeni konser günleri açıklandı...
sitenin tatil olması... I_icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 1:42 am tarafından rebelgirlandbill

» slm arkiler
sitenin tatil olması... I_icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 1:28 am tarafından rebelgirlandbill

» Sen Bu Sitenin En ... Üyesisin
sitenin tatil olması... I_icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 9:39 pm tarafından punky

» Son Harften Kelime Türetme
sitenin tatil olması... I_icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 9:36 pm tarafından punky

» bille duydunuz sevgi
sitenin tatil olması... I_icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 9:35 pm tarafından punky

» anket!!!!!!!!!!!!
sitenin tatil olması... I_icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 1:08 am tarafından eylül

» episode 3 __ İsrail konseri öncesi konuşulanlar... =)
sitenin tatil olması... I_icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 2:03 am tarafından eylül

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

sitenin tatil olması...

4 posters
YazarMesaj
kardelenth
Admin
Admin
kardelenth

Kadın
Lakap : _AeiShE_

sitenin tatil olması... Empty
MesajKonu: sitenin tatil olması...   sitenin tatil olması... I_icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 5:26 pm

sevgili arkadaşlar 7 -12 temmuz tarihleri arasında biz adminler tatilde olacağımızdan dolayı site tatile girecektir....

En son kardelenth tarafından Paz Tem. 06, 2008 4:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://tokiohoteltr.canadian-forum.com
SweetGirl
yeni üye
yeni üye
SweetGirl

Kadın
İş/Hobiler : musik dınlemek arkılerle takılmak
Lakap : Phisliq

MesajKonu: Geri: sitenin tatil olması...   sitenin tatil olması... I_icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 3:16 pm

affraid nıye yhaa ıns.tatılın uzun surmez cheers
delidir
moderatör
moderatör
delidir

Kadın
Lakap : Eischen

MesajKonu: Geri: sitenin tatil olması...   sitenin tatil olması... I_icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 3:52 pm

Benim de tam tatile gittiğim zaman Very Happy Benim için bir problem olmadı bu nedenle Very Happy
kardelenth
Admin
Admin
kardelenth

Kadın
Lakap : _AeiShE_

MesajKonu: Geri: sitenin tatil olması...   sitenin tatil olması... I_icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 11:29 pm

merak etmeyin tatilimiz uzun sürmez Very Happy gerçi gideceğimiz yerde internet olsaydı girerdim siteyi bırakmazdım ama malesef orda internet yok o yüzden bnde siteyi tatil yapmaya kara verdim... aslında modlara bırakırdım ama zavallılar 2 kişiler onlar için yorucu olur diye yapmadım...zaten biri de tatile gidiyor Very Happy kaldı 1 mod Very Happy o yüzden bnce bu daha iyi bir fikir Very Happy
https://tokiohoteltr.canadian-forum.com
eylül
yeni üye
yeni üye
eylül

Kadın

MesajKonu: Geri: sitenin tatil olması...   sitenin tatil olması... I_icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 1:23 am

eski konu ama tatil edilmesede olurmuş bence... Very Happy
(çaktırmayın tarihi yanlış gördüm mesaj yazmıştım değiştiriyorum lol! sitenin tatil olması... 708301 )

sitenin tatil olması...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-