tokio hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tokiohoteltr ye hoş geldiniz

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Volki Gelir Hos Gelir :D
episode 3 __ İsrail konseri öncesi konuşulanlar... =) I_icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 1:31 pm tarafından Mr.Zipir

» sitenizin nesesi geldiiii
episode 3 __ İsrail konseri öncesi konuşulanlar... =) I_icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 1:24 pm tarafından Mr.Zipir

» yeni konser günleri açıklandı...
episode 3 __ İsrail konseri öncesi konuşulanlar... =) I_icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 1:42 am tarafından rebelgirlandbill

» slm arkiler
episode 3 __ İsrail konseri öncesi konuşulanlar... =) I_icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 1:28 am tarafından rebelgirlandbill

» Sen Bu Sitenin En ... Üyesisin
episode 3 __ İsrail konseri öncesi konuşulanlar... =) I_icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 9:39 pm tarafından punky

» Son Harften Kelime Türetme
episode 3 __ İsrail konseri öncesi konuşulanlar... =) I_icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 9:36 pm tarafından punky

» bille duydunuz sevgi
episode 3 __ İsrail konseri öncesi konuşulanlar... =) I_icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 9:35 pm tarafından punky

» anket!!!!!!!!!!!!
episode 3 __ İsrail konseri öncesi konuşulanlar... =) I_icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 1:08 am tarafından eylül

» episode 3 __ İsrail konseri öncesi konuşulanlar... =)
episode 3 __ İsrail konseri öncesi konuşulanlar... =) I_icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 2:03 am tarafından eylül

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

episode 3 __ İsrail konseri öncesi konuşulanlar... =)

YazarMesaj
eylül
yeni üye
yeni üye
eylül

Kadın

episode 3 __ İsrail konseri öncesi konuşulanlar... =) Empty
MesajKonu: episode 3 __ İsrail konseri öncesi konuşulanlar... =)   episode 3 __ İsrail konseri öncesi konuşulanlar... =) I_icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 2:03 am

ARKADAŞLAR VIDEO DA SORU BÖLÜMLERİNİ KESMİŞLER BU YÜZDEN NE SORDUKLARINI BİLEMİYORUM... AMA CEVAPLARDAN AŞAĞI YUKARI ANLAŞILIYO... Very Happy
BILL: Burada olmamızın ve konser vermemizin sebebi fanlarımız tarafından tümüyle kabul edilmiş olmamız. İsrail e gelmemizden başka bir şey istemediler, davet ettiler (ing. cümle kalıp gibi tam çıkaramadım, o yüzden bill in dediğinden yazmaya çalıştım .. Very Happy) ve oldu. Fanlarımızın tüm çabaları sonucu (dilekçe verme gibi..) israil elçiliği bizi konsere davet etti. Bu davet tamamen ansızın oldu. Burada çok fazla fanımız olduğunu duyunca şaşırdık. bu çok çılgınca. hemen israil e gidip şu an nerede olduğumuza bakalım dedik..

(burda başka bi soruya geçiyo sanırsam... Very Happy)

BILL: Fanlarımız tarafından hayret verici bi çılgınlıkla karşılandık. Hava alanında, otelde.. gittiğimiz her yerde. Fanlar otelin dışında bütün gece şarkılarımızı doğru olarak söylediler ki bu çok güzel bir deneyim. Beni en çok etkileyen ise şarkıların bir çoğunu Almanca söylemeleriydi.. Bu harika...

GEORG: Oradaki atmosfer harikaydı, tonlarca fantastik fanla buluştuk ve bu yolculuğu yaptığımız için gerçekten çok mutluyuz.

BILL: İsrail deki yolculuk unutulmayacak olanlardan biri. bu olay bizim için gerçekten çok özel ve tabiiki israil' e gelmenin anlamıda çok büyük. buraya gelmeden önce israil i sadece TV lerden biliyorduk ve şimdi bir çok izlenim topladık.

TOM: Buraya olan hayatım boyunca unutamayacağım bi yolculuktu ve kuşkusuz bu buraya son gelişimiz olmayacak.

BILL: Evet, hiç kuşkusuz tekrar gelmek istiyoruz.

TOM: Bana göre en ilginç yer "Mount of Olives" . buradan bütün Kudüs ü gördük. çok etkileyici.

(konser öncesi sanırım.. Very Happy)

TOM: Bi sonraki ne? Soundcheck? (yani bunu türkçe yazamadım anladınız nasılsa .. Very Happy)GEORG: Evet....

ve konserrrrr.... Very Happy

KAYNAK: http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/d15e13bce3a7f2e523e1706a69058f5ca4e54bd8a0b29b224133b23e16c29a6d73db581b279d209019240

(YOUTUBE A GİRİLMEDİĞİ İÇİN KAYNAĞI ANCA BÖYLE VEREBİLİYORUM.. =) )
_______________________________________________-
arkadaşlar episode 1 de konuşma yok bu yüzden çevirmedik. hanife ve ben bölümleri olduğunca çevirmeye çalışıyoruz o 2, 4,5,6 ve 7 yide çevirdi sanırım... onları uygun olduğunda koyucak... Very Happy

ÇEVİRİ TAMAMEN BANA VE HANİFE YE AİTTİR !!! ALINTI YASAKTIR.. =)

episode 3 __ İsrail konseri öncesi konuşulanlar... =)
1 sayfadaki 1 sayfası