tokio hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tokiohoteltr ye hoş geldiniz

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Volki Gelir Hos Gelir :D
Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 1:31 pm tarafından Mr.Zipir

» sitenizin nesesi geldiiii
Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 1:24 pm tarafından Mr.Zipir

» yeni konser günleri açıklandı...
Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 1:42 am tarafından rebelgirlandbill

» slm arkiler
Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 1:28 am tarafından rebelgirlandbill

» Sen Bu Sitenin En ... Üyesisin
Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 9:39 pm tarafından punky

» Son Harften Kelime Türetme
Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 9:36 pm tarafından punky

» bille duydunuz sevgi
Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 9:35 pm tarafından punky

» anket!!!!!!!!!!!!
Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 1:08 am tarafından eylül

» episode 3 __ İsrail konseri öncesi konuşulanlar... =)
Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 2:03 am tarafından eylül

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

Volki Gelir Hos Gelir :D

5 posters
YazarMesaj
Mr.Zipir
yeni üye
yeni üye
Mr.Zipir

Erkek
İş/Hobiler : :D PC PC PC
Lakap : Meusieur Zipir

Volki Gelir Hos Gelir :D Empty
MesajKonu: Volki Gelir Hos Gelir :D   Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 12:47 am

Baslıca:
Adım :

Volki yeni Ben Cok istedim BABA Brad PİTT olsun diye ama Very Happy babam sen TÜRKsun dedi Volkiyani volkan kodu

Yasım :

ON7

Boyum :

172 Very Happy gecenlerde 171 dim Uzamısım ollley bounce

Klio :

Değisiyo 62 65 arası Razz

En Sevdiğin Söz :

1 - Ağlama ne olur Sen Acıyı gel Bende Gör Elveda Derken sana
isyanım var olanlara.. Seninle olduğum gün kopamam birkez daha bilirsin
çok çılgınım bir sana kıyamadım.

2.
Katip Ol! Saßah'ın ilk Işıklarına Gönlüm Al Senin Ayaklarının
Altına ! Sen.. Yağmuru ßırak Güneşimi Al Götür Her şeyi Bir Rapi ver
Bana

Ayakkabu Nu:

Very Happy solemem 41 ama

Nasıl bi kisiliksin ? :

Bilmiyorum insana Benzedigim solenıyor fakat Very Happy bende bisiler var

Sen necisin ? :

Very Happy o ne demek se ondan

Neden Buraya Geldin:

Yasakmı Very Happy nyse soleyim kızmayın Bende Bi Rock Sitesi actım TH yi benden iyi biliyorsunuz oyuzden Very Happy yani Biraz bilgi alıs verisi yaparım Smile izin verirseniz..

Nereden Buldun :

San.. Very Happy tamm onuda Soleyim Bi Siteden

Neleri Seversin:

Guzel Olan herseyi (Very Happy)

Neleri Sevmessin ?

Esseğe Binmeyi Bide Böcükleri Very Happy

Biyografim :

Zipir [VLx xD eski adım Zipirdi gene Zipir]'in Tarihi... 1990-2008

Bildiginiz gibi ben Zipir Yani Volkan İlk Defa Kendi adımı burda yazıyorum Deli degilim...(Aslında Yazdımda xD Kendi Forumumda bile kullanmadım xD )Ben henuz 18 yasinda...degil daha basmadim!! kendi halinde, cicegi burnunda, gencliginin baharinda, daha gencliğini yaşamamış, agzi var dili yok, gariban Zipir...
Daha küçük hep küçük 31/08/1990 tarhinde yanlışlıkla dünyaya gelmiş hayat hep arkadan vumuş ilk okula başlamış Zipir okuldan kaçmış beslenbesini kaybetmiş çook dayak yemiş hocalardan ama genede hayata küsmemiş Vee ilk bilgisayarına kavuşmuş yıl 1998 (Pentium 133 mhz) Kral bilgisayar zamanının en iyisi hep mario oynamış filim izleyememiş (Ekran Kartı Yetmemiş) Müzikler derken ve sonra bilgisayarın peşini bırakmış ama bilgisayar bırakmamış Zipir 56k internet hızıyla mail okumuş chat yapmış büyük paralar ödemiş telefona daha sonra lise yıllarında sigara içmemiş Liseyi zorla Bitirecekmiski Atılmıs :S 3. sınıfın bitmesine 4 ay varken dipl0mayı alamamış is hayatına atılmış 1. işinde başarılı bir muhasebeci olarak çalışmış kovulmuş 2 kovulmuş 3 kovulmuş sonra hayatı anlamış tanımış elektronik işine atılmış ay sonu gelmeden parası bitmiş..
Ve Lise Döneminde Kızlarla Uğraşmadan Ders yapamazmış =) + Knight Online Denen Oyun Yüzünden 4 Sene Olarak Hayatı KAymış En sonunda Acc lerini Satımış kurtulmuş Bita oynamamış
O donemlerde Yararlı şeylerle uğraşmamış uğraşsaymış Şimdi Buyuk bi Coder ola bilirmiş
Liseside Bitmiş yıll 2007 Sıcak yazıda Pc Başı yapmadan Geçiren Zipir
Yaz bitiminden 2 ay sonra Photo Sjhoppa Başlamış İlk yaptığı Shop Beğeni Topladığı için Devam etmiş Biraz Öğrenmiş ve Şubat gibi 2008 de
Kodlarla uğraşmış Sevmiş Onları En Sevdiği Abisi MURAT (SanalABi)
Zipir'e Süper Bi Lâkap Takmış Kendisi Kodları Döven ADam Zipir'e Taktığı Lâkap Kodlardan DAyak yiyen Adam olmuş

Ve Sonn Zipir Yaşıyor Hayatta

ek Bilgiler : Lise Diplomasını beni seven gonullu hocalarım sayesinde gelcek yıl alacagım Smile
Mr.Zipir
yeni üye
yeni üye
Mr.Zipir

Erkek

MesajKonu: Geri: Volki Gelir Hos Gelir :D   Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 12:49 am

Biliyorum ilk Defa Bole bi Tanısma Gordunuz ama Very Happy ben buyum heryerde boleyım yani Very Happy:D
HuNNyGustav
Admin
Admin
HuNNyGustav

Kadın
İş/Hobiler : TH 4yüz!
Lakap : HuNNy

MesajKonu: Geri: Volki Gelir Hos Gelir :D   Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 1:33 am

yaa süper!! kırıldım gülmekten!! zıpır! sitemizin neşesi! hoşgeldin seninle tanıştığıma inanılmaz derecede mutluyum! espirili insnları çok severim! seninle iyi anlaşırız biz bende hanife! memnun oldum hoşgeldin aramıza!
Mr.Zipir
yeni üye
yeni üye
Mr.Zipir

Erkek

MesajKonu: Geri: Volki Gelir Hos Gelir :D   Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 1:13 pm

Very Happy Bende ole oldum Memnun oldum yani Bende Volki namı deger MR.Zipir Very Happy zipir de ola bilir Deliyim biraz idare edin Very Happy
kardelenth
Admin
Admin
kardelenth

Kadın
Lakap : _AeiShE_

MesajKonu: Geri: Volki Gelir Hos Gelir :D   Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 1:34 pm

vay volki sendemi buldun bu siteyi Very Happy bn ayşe tanımışsındır sen bni mutlaka Very Happy Volki Gelir Hos Gelir :D 64548 hoş geldin aramıza ama flood yapmak yasak şimdiden söyliyeyim dedim Very Happy
https://tokiohoteltr.canadian-forum.com
Mr.Zipir
yeni üye
yeni üye
Mr.Zipir

Erkek

MesajKonu: Geri: Volki Gelir Hos Gelir :D   Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 1:58 pm

kardelenth demiş ki:
vay volki sendemi buldun bu siteyi Very Happy bn ayşe tanımışsındır sen bni mutlaka Very Happy Volki Gelir Hos Gelir :D 64548 hoş geldin aramıza ama flood yapmak yasak şimdiden söyliyeyim dedim Very Happy

Very Happy Ben Bulurum Flood yapmak istemedim kendisi oluvemis Very Happy

Biliyom Danranlı yerdendin demi Very Happy
kardelenth
Admin
Admin
kardelenth

Kadın
Lakap : _AeiShE_

MesajKonu: Geri: Volki Gelir Hos Gelir :D   Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 2:50 pm

evt ordanım Very Happy neyse tekrardan hoş geldin Very Happy
https://tokiohoteltr.canadian-forum.com
Mr.Zipir
yeni üye
yeni üye
Mr.Zipir

Erkek

MesajKonu: Geri: Volki Gelir Hos Gelir :D   Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 3:49 pm

he Hos Buldum Deneyı unutmsuum ya Very Happy:D H.b valla Guzel harbi TH ciler varmıs Very Happy:D
memo_georg
Admin
Admin
memo_georg

Erkek
Lakap : memo

MesajKonu: Geri: Volki Gelir Hos Gelir :D   Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 12:37 pm

hoşgeldin volkan ben de mehmet çok memnun oldum
Mr.Zipir
yeni üye
yeni üye
Mr.Zipir

Erkek

MesajKonu: Geri: Volki Gelir Hos Gelir :D   Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 4:30 pm

hos Bulduk mehmet Kardes Bende m.oldum ama M gibi olmadım memnun yani Very Happy
rebelgirlandbill
yeni üye
yeni üye
rebelgirlandbill

Kadın

MesajKonu: Geri: Volki Gelir Hos Gelir :D   Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 1:26 am

koptum ya:lol!: h.g. ne diyim
Mr.Zipir
yeni üye
yeni üye
Mr.Zipir

Erkek

MesajKonu: Geri: Volki Gelir Hos Gelir :D   Volki Gelir Hos Gelir :D I_icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 1:31 pm

Bayadır Gelemiyordum Çünkü Sitenin Adını Unutmuştum Razz ama Geldim gene hoş Buldum Geçmiş Bayramınız mubarek olsuun

Volki Gelir Hos Gelir :D
1 sayfadaki 1 sayfası